S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
92 klientů již využilo mých služeb.
MARKÉTA | 17.4. 2014
Paní Edita je nesmírně milá, ochotná a má skvělý přehled o problematice. Chtěla jsem hypotéku řešit s ní, působila na mě seriózně a...
PAVLA | 5.2. 2014
Jsem s paní Procházkovou spokojená,velice příjemná,snaží se pomoct,tak doufám,že to výjde.
Hypotéky vyřizuji již 8 let.
Zpracovávám klasické hypotéční úvěry i úvěry nebankovních institucí. Prostřednictvím těchto společností mohu pomoci i klientům s negativními záznamy v registrech. Možnost " očištění " registrů. Půjčky bez ručení nemovitostí.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
20.5.14 09:27
Stanislav
.
17.4.14 21:21
Markéta
Paní Edita je nesmírně milá, ochotná a má skvělý přehled o problematice. Chtěla jsem hypotéku řešit s ní, působila na mě seriózně a důvěryhodně. V nabídce jí však předběhl velmi ambiciózní a dravý kolega, který mi nabídl o něco výhodnější úrok. Doporučuji.
16.4.14 14:31
Jiří
Nemůžu posoudit, jednou prozvonila telefon a pak se už neozvala.
15.4.14 08:22
Jiří
Telefonické jednání proběhlo, nabídka hypotéky odpovídala našim požadavkům, ale parametry (úrok, poplatky) byly o něco horší než u konkurenčních nabídek. Hypotéku jsme dojednali s jiným poradcem.
9.3.14 09:51
Tomas
jenání nedošlo i přesto že stále hledáme pomoc
5.3.14 20:00
Jan
pani Prochazkova nema vubec zajem o necem jednet slibila ze zavola a uz je to 14dni a stale se nic nedeje vubec nekomunikuje neni moc pekna vizitka asi na tuto praci nestaci
5.2.14 22:26
Pavla
Jsem s paní Procházkovou spokojená,velice příjemná,snaží se pomoct,tak doufám,že to výjde.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.