S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
43 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti 1. EUROHYPOTÉKA, s.r.o..
MARKÉTA | 17.4. 2014
Velmi ochotná a věci znalá paní. Nabídku jsem nevyužila, protože upřednostňuji osobní jednání a paní Šašinková nepůsobí v Praze. Považovala jsem...
Hypotéky vyřizuji již 5 let.
S každým klientem pracuji samostatně a dokáži vyjednat nadstandardní podmínky pro jeho individuální potřeby. Mým cílem jsou nulové, či minimální náklady na poplatcích, nejnižší možná úroková míra a měsíční splátka.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
11.2.15 10:11
Jan
Brnkla a konec, už se nevyjadřila k ničemu... Je fakt že komunikace přez celou Čr....
11.9.14 09:49
Petr Veselý
+
21.6.14 14:57
Tomáš
Rychlá mailová odpověď s nabídkou, kterou jsem nevyužil.
17.4.14 21:19
Markéta
Velmi ochotná a věci znalá paní. Nabídku jsem nevyužila, protože upřednostňuji osobní jednání a paní Šašinková nepůsobí v Praze. Považovala jsem její nabídku za nereálnou, avšak zjistila jsem, že dobře ví, o čem mluví a neslibuje nereálné!
2.2.14 19:11
Tomas
Řeším s kolegou.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.