S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
6 klientů již využilo mých služeb.
Hypotéky vyřizuji již 14 let.
Ve světě financí se pohybuji od roku 2004. Dříve jsem pracoval v bance jako hypoteční specialista. Dnes zastupuji klienty v jednáních bankami a vyjednávám pro ně nejlepší podmínky. Spolupracuji se všemi bankami a stavebními spořitelnami na českém trhu. Pokud neuspějete s žádostí o hypotéku v bance, mám ve své nabídce také spořitelní družstva, která umí profinancovat spoustu věcí, které banky neumí. Rád za Vámi přijedu osobně, pokud preferujete osobní jednání. V opačném případě lze dnes elektronicky probrat a vyřešit spoustu záležitostí. Těším se na naši spolupráci, Jan Beinstein.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
16.4.14 14:43
Jiří
Dle mého názoru neférové jednání, nabídne nízký úrok a následně Vám oznámí, že to nejde, protože tomu brání podmínky, které jsem nesplnil. A tím pádem nevím zda to tak je nebo nikoliv.
16.4.14 09:14
Pavel
velmi spokojen
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.