S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
0 klientů již využilo mých služeb.
Hypotéky vyřizuji již 5 let.
Zpracovávám hypoteční úvěry od Hypoteční banky a úvěry-meziúvěry ze stavebního spoření. Pomohu při řešení hypotéky, úvěru na bydlení získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídit za Vás všechny formality. Mám potřebné znalosti fungování hypotečního trhu a výběrem vhodného produktu mohu výrazným způsobem pomoci k tomu, že dosáhnete na hypotéku, úvěr, meziúvěr v požadovaném objemu a s těmi nejlepšími podmínkami. To vše rychle, profesionálně a bezplatně. Klient je pro mě na prvním místě, přijedu za Vámi a jsem ochoten vyřídit všechny potřebné náležitosti. Naše firma má stabilní pozici na trhu a opravdu rozšířené možnosti financování vašich potřeb.“
Pole působnosti:
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.