S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
33 klientů již využilo mých služeb.
Hypotéky vyřizuji již 13 let.
1.EUROHYPOTÉKA, s.r.o. byla založena v roce 2005. Svým klientům poskytujeme špičkový servis v oblasti financování nemovitostí a developerských projektů po celé České republice. Poskytujeme kompletní servis související s vyřízením hypotéky a klienty provázíme celým průběhem od podání žádosti o hypoteční úvěr až po schválení a čerpání hypotéky. V neposlední řadě poskytujeme know-how, zázemí a servisní služby pro jednotlivé makléře, firmy, realitní kanceláře a další obchodní partnery.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
11.9.14 09:48
Petr Veselý
+
23.8.14 09:55
Petr
nic jsme spolu neřešili
23.8.14 09:54
Petr
Hypoteční poradce, který vám nabídne sazby s pojištěním, když v poptávce výslovně uvedete, že pojištění nechcete je buď analfabet, nebo ducha mdlého. Sice připsal do komentáře, kolik je to bez pojistky a bla bla, ale na přesný požadavek očekávám přesnou odpověď - tím spíš ve financích.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.