S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
7 klientů již využilo mých služeb.
MAREK | 13.6. 2014
Ochotný přístup, pečlivě zpracované nabídky i vysvětlení. Nakonec jsme zvolili jiného poradce, ale pana Dostála mohu i přesto doporučit.
MARTIN | 12.5. 2014
Pan Dostál reagoval rychle a obětavě k našemu požadavku na refinancování hypotéky. Hypotéku jsme nakonec s přispěním podkladů od pana Dostála...
MARTIN | 7.4. 2014
S prací pana Jiřího Dostála jsem velmi spokojen. Proběhla mailová i telefonická komunikace. Je velmi ochotný a vyzná se ve svém oboru. Zařídil...
Hypotéky vyřizuji již 7 let.
Mou vizí je dělat nezávislé, osobní a profesionální finanční poradenství. Řídit se potřebami a požadavky klientů a pomáhat jim uskutečnovat jejich přání a sny. Vždy stojím na straně klienta v boji s mocnými finančními ústavy a dravými poradenskými firmami a neseriozními finančními poradci.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
13.6.14 09:06
Marek
Ochotný přístup, pečlivě zpracované nabídky i vysvětlení. Nakonec jsme zvolili jiného poradce, ale pana Dostála mohu i přesto doporučit.
12.5.14 10:43
Martin
Pan Dostál reagoval rychle a obětavě k našemu požadavku na refinancování hypotéky. Hypotéku jsme nakonec s přispěním podkladů od pana Dostála ponechali ve stávající bance, ale díky zaslaným nabídkám od finančního poradce se nám podařilo s bankou sjednat značně lepší podmínky fixace oproti jimi nabízeným. Mnohokrát děkuji a mohu jedině doporučit MŠ
7.4.14 13:03
Martin
S prací pana Jiřího Dostála jsem velmi spokojen. Proběhla mailová i telefonická komunikace. Je velmi ochotný a vyzná se ve svém oboru. Zařídil nadstandardní podmínky v bance.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.