S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
34 klientů již využilo mých služeb.
PETR | 4.4. 2014
Vstřícnost, přesnost, snaha řešit v zájmu klienta. Doporučuji.
Hypotéky vyřizuji již 17 let.
Sdělte mi, jak si vaši hypotéku-financování nemovitosti představujete. Dle vaši představy vám ji dokáži připravit a ještě vám nabídnu další možnosti k vašemu uvážení. Jen na vás bude co si vyberete. Pokud jste bonitní , můžete si vybírat a takto jednejte nejen u mě, ale u všech bank, kam se osobně obrátíte s vaším úvěrem. Jsou to vaše peníze a vaše hypotéka = buďte obezřetní. Přeji vám dobrý výběr a spokojenost . Můžete využít mých 12ti letých zkušeností k vašemu finančnímu prospěchu. Rád vám pomůžu. Hezký den./Jiří Kojzar.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
20.5.14 09:28
Stanislav
.
16.4.14 14:29
Jiří
Pan Kojzar, hlavně prosazuje variabilní hypotéku. Neumí poradit, jeho nejčastější odpověď na otázku kterou mu položíte aby Vám poradil s variantou výběru, tak zní "ale to Vy musíte vědět".
4.4.14 15:11
Petr
Vstřícnost, přesnost, snaha řešit v zájmu klienta. Doporučuji.
7.3.14 10:01
Roman
Velice dekuji.D
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.