S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
32 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti GEPARD FINANCE, a.s..
Spokojenost
Uživatelské hodnocení spokojenosti.
neohodnocený
Přesnost
Uživatelské hodnocení přesnosti.
neohodnocený
Rychlost
Uživatelské hodnocení rychlosti.
neohodnocený
Aktivita
Aktivita poradce.
neohodnocený
* Hodnocení jsou vypočítány jako porovnání s nejúspěšnějším poradcem v dané metrice.
IVANA | 15.4.2015
Výborné jednaní,informovanost
PAVEL | 15.4.2015
Pan Vodrážka vystupoval profesionálně a zpracoval mi dokonce opakovaně nabídku, přestože bylo velmi pravděpodobné, že jeho nabídky nevyužiji a...
MILAN | 23.2.2015
Velicd ochotny, se vším poradil..
JANA | 31.7.2014
Solidní, rychlé, férové jednání. Srozumitelně podáno, perfektní přehled. Skvělý profesionál. Stále hledám vhodnou nemovitost a v budoucnu se na pana...
MILAN | 29.7.2014
Velmi příjemné, rychlé a solidní jednání.
DAGMAR | 17.7.2014
Rychlé, perfektní jednání, velký přehled o hypotéčním trhu, přesné informace. Pan Vodrážka je skvělý odborník na svém místě. Pomohl mi vyjednat...
Hypotéky vyřizuji již 15 let.
Zpracovávám hypoteční úvěry všech bank, americké hypotéky i úvěry ze stavebního spoření. Pomohu vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídit za Vás všechny formality. Díky dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním v bankách, potřebné znalosti fungování hypotečního trhu a výběrem vhodného produktu mohu výrazným způsobem pomoci k tomu, že dosáhnete na hypotéku v požadovaném objemu a s těmi nejlepšími podmínkami. To vše rychle a bezplatně.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
15.4.15
Ivana
Výborné jednaní,informovanost
15.4.15
Pavel
Pan Vodrážka vystupoval profesionálně a zpracoval mi dokonce opakovaně nabídku, přestože bylo velmi pravděpodobné, že jeho nabídky nevyužiji a domluvím se na přijatelných podmínkách se stávající bankou (jednalo se o možnost refinancování). Nakonec jsem skutečně zůstal u stávající banky, o čemž jsem poradce informoval. Pan Vodrážka si i přesto zachoval profesionální a velice příjemný přístup.
23.2.15
Milan
Velicd ochotny, se vším poradil..
31.7.14
Jana
Solidní, rychlé, férové jednání. Srozumitelně podáno, perfektní přehled. Skvělý profesionál. Stále hledám vhodnou nemovitost a v budoucnu se na pana Vodrážku určitě obrátím.Mohu jen doporučit.
29.7.14
milan
Velmi příjemné, rychlé a solidní jednání.
17.7.14
Dagmar
Rychlé, perfektní jednání, velký přehled o hypotéčním trhu, přesné informace. Pan Vodrážka je skvělý odborník na svém místě. Pomohl mi vyjednat mnohem lepší podmínky u stávající banky, takže refinancovat hypotéku nebylo třeba.Vřele doporučuji.
27.2.14
Lenka
Nabidnuty standardni podminky dostupne u jednotlivych bank, u 2 dalsich poradcu poskytnuty lepsi urok.sazby a aktivnejsi jednani ohledne konkretniho reseni nasi situace.
Hypotéka - přesné srovnání nabídek hypoték
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.
RPSN je roční úroková sazba navýšená o další náklady s úvěrem (poplatek za vedení úvěrového účtu, poplatek za vedení běžného účtu, případně platba za životní pojištění). Díky RPSN můžete lépe posoudit výhodnost nabídky.