S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
32 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti GEPARD FINANCE, a.s..
IVANA | 15.4. 2015
Výborné jednaní,informovanost
PAVEL | 15.4. 2015
Pan Vodrážka vystupoval profesionálně a zpracoval mi dokonce opakovaně nabídku, přestože bylo velmi pravděpodobné, že jeho nabídky nevyužiji a...
MILAN | 23.2. 2015
Velicd ochotny, se vším poradil..
JANA | 31.7. 2014
Solidní, rychlé, férové jednání. Srozumitelně podáno, perfektní přehled. Skvělý profesionál. Stále hledám vhodnou nemovitost a v budoucnu se na pana...
MILAN | 29.7. 2014
Velmi příjemné, rychlé a solidní jednání.
DAGMAR | 17.7. 2014
Rychlé, perfektní jednání, velký přehled o hypotéčním trhu, přesné informace. Pan Vodrážka je skvělý odborník na svém místě. Pomohl mi vyjednat...
Hypotéky vyřizuji již 16 let.
Zpracovávám hypoteční úvěry všech bank, americké hypotéky i úvěry ze stavebního spoření. Pomohu vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídit za Vás všechny formality. Díky dlouholeté zkušenosti s vyjednáváním v bankách, potřebné znalosti fungování hypotečního trhu a výběrem vhodného produktu mohu výrazným způsobem pomoci k tomu, že dosáhnete na hypotéku v požadovaném objemu a s těmi nejlepšími podmínkami. To vše rychle a bezplatně.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
15.4.15 11:47
Ivana
Výborné jednaní,informovanost
15.4.15 09:43
Pavel
Pan Vodrážka vystupoval profesionálně a zpracoval mi dokonce opakovaně nabídku, přestože bylo velmi pravděpodobné, že jeho nabídky nevyužiji a domluvím se na přijatelných podmínkách se stávající bankou (jednalo se o možnost refinancování). Nakonec jsem skutečně zůstal u stávající banky, o čemž jsem poradce informoval. Pan Vodrážka si i přesto zachoval profesionální a velice příjemný přístup.
23.2.15 18:11
Milan
Velicd ochotny, se vším poradil..
31.7.14 11:43
Jana
Solidní, rychlé, férové jednání. Srozumitelně podáno, perfektní přehled. Skvělý profesionál. Stále hledám vhodnou nemovitost a v budoucnu se na pana Vodrážku určitě obrátím.Mohu jen doporučit.
29.7.14 17:32
milan
Velmi příjemné, rychlé a solidní jednání.
17.7.14 19:38
Dagmar
Rychlé, perfektní jednání, velký přehled o hypotéčním trhu, přesné informace. Pan Vodrážka je skvělý odborník na svém místě. Pomohl mi vyjednat mnohem lepší podmínky u stávající banky, takže refinancovat hypotéku nebylo třeba.Vřele doporučuji.
27.2.14 13:10
Lenka
Nabidnuty standardni podminky dostupne u jednotlivych bank, u 2 dalsich poradcu poskytnuty lepsi urok.sazby a aktivnejsi jednani ohledne konkretniho reseni nasi situace.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.