S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
0 klientů již využilo mých služeb.
Hypotéky vyřizuji již 8 let.
Moje vize je dělat profesionální finanční a daňové poradenství pro fyzické i právnické osoby. Vždy stojím na straně klientů a pomáhám klientům orientovat se ve složitém světě financí. Profese finančního poradce není veřejností příliš dobře vnímána. Je to způsobeno tím, že za "finančního poradce" se dnes prohlašuje každý prodejce pojištění či stavebního spoření. Spousta společností přijímá každého, kdo umí číst a psát. Klienti se tak často setkávají s nabídkou nekvalitních finančních služeb. Z tohoto důvodu tvoří velkou část mé práce s klienty optimalizace jejich stávajících finančních produktů. Finanční produkty jsou často zcela nevhodně nastaveny.
Pole působnosti:
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.