S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
0 klientů již využilo mých služeb.
Hypotéky vyřizuji již 9 let.
Již 10 let se pohybuji ve světě financí. Specializuji se především na financování nemovitostí. Díky úzké spolupráci a dobrým vztahům s většinou bank na trhu mám možnost získat velmi výhodné a individuální podmínky, jako například odhad zdarma, zpracování zdarma či výrazné slevy na úrokových sazbách aj. Vypracuji dle Vašich možností a požadavků přehledné porovnání všech bank, včetně kalkulací, poplatků, podmínek i bonity. Vše potřebné vysvětlím a v případě zájmu doporučím nejvhodnější řešení. Připravím s bankou veškeré dokumenty, od žádosti až po úvěrovou smlouvu. Zaručuji osobní přístup, seriózní jednání, kompletní klientský servis.
Pole působnosti:
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.