S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
42 klientů již využilo mých služeb.
JAROMÍR | 31.7. 2014
Jsme v prozatímní fázi, nicméně, maximálně spokojeni.
VIKTOR | 25.2. 2014
Pan Konecny,je dochvilny...vzdy dodrzi cas telefonatu,resp.stretnutia...znalosti fin.trhu ČR,ma na slusnej urovni...som Slovak,ktory neovlada vase zakony,resp...
Hypotéky vyřizuji již 6 let.
Specializuji se na poradenství v oblasti úvěrů na bydlení a zprostředkování koupě, prodeje nebo pronájmu nemovitostí, výstaveb a developerských projektů skrze spolupracující Realitní kanceláře, makléře, a široké spektrum developerů a stavebních firem. Díky skvělým dlouhodobým kontaktům s řadou bankovních institucí Vám mohu pomoci zprostředkovat nejvýhodnější podmínky na trhu.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
31.7.14 21:47
Jaromír
Jsme v prozatímní fázi, nicméně, maximálně spokojeni.
21.6.14 22:19
MARTIN
"Pan Konečný je velmi schopný hypoteční poradce. Jednali jsme spolu ohledně mého úvěru přibližně 14 dní. Bohužel pan Konečný řešení nenašel, protože jsem měl pár zápisů v registrech. Pan Konečný však zkusil vše, co byl v jeho silách. Doporučuji."
20.5.14 09:28
Stanislav
.
25.2.14 19:19
Viktor
Pan Konecny,je dochvilny...vzdy dodrzi cas telefonatu,resp.stretnutia...znalosti fin.trhu ČR,ma na slusnej urovni...som Slovak,ktory neovlada vase zakony,resp fin.trh....i ked je uver este v rieseni,mozem povedat,ze mi pomohol a som s jeho pracou a pristupom spokojny
1.2.14 14:08
Tomas
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.