S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
7 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti GEPARD FINANCE, a.s..
Hypotéky vyřizuji již 4 roky.
Dobrý den, nabízím Vám kompletní VIP hypoteční servis ( jednám s bankou, spolupracuji se všemi bankovními domy v ČR a pomůžu Vám s výběrem optimálního hypotečního úvěru právě pro Vás dle Vašich priorit a potřeb, v případě realizace Vašeho investičního záměru přes realitní kancelář budu i zde pro Vás, předem zkonzultuji kupní smlouvy s realitní kanceláří, dále pomohu s katastrem nemovitostí a samozřejmě s následným servisem k hypotéce). Vždy u mě budete na prvním místě. Kancelář mám v Písku a v Praze, ale rád za Vámi přijedu do místa Vašeho bydliště. K dispozici jsem 7 dní v týdnu.
Pole působnosti:
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.