S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
654 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti Bonnet, a.s..
JAN | 18.9. 2017
Ochotný, vstřícný, připravil nám řešení, dle aktuálních potřeb.
RADOSLAV | 13.7. 2017
je výborný.... nic viac sa nedá, korektný, úprimný....tak to má být.
EVA | 30.1. 2017
Pan Šibřina byl velmi pohotový a velmi trpělivě mi vysvětlil, jakou variantu zvolit, abych dosáhla přesně toho, co potřebuji. Nevím, jestli by to v praxi...
SONA | 19.10. 2016
Hypoteka byla trochu komplikovanejsi pripad. Pan Sibrina jako jediny si s pripadem umel poradit. Ocenuji jeho pomoc a flexibilitu a zcela urcite jeho sluzby v...
DENISA | 29.8. 2016
Nevěřili jsme, že se dá na internetu sehnat dobrý finanční poradce. Při výběru hypotéky jsme narazili na pana Šibřinu, který nám během dvou dnů...
MICHAL | 25.10. 2015
prozatím dobrá spoluprace
RENÁTA | 5.10. 2015
S panem Šibřinou jsem na 100% spokojená, velmi rychlá reakce maximální zájem o klienta. Perfektní poradenství , profesionalita, zkušenosti a rychlé jednání. :)
TOMÁŠ | 31.8. 2015
Pan Šibřina reagoval na me pozadavky obratem, podal vzdy komplexni vysvetleni a diky tomu jsem se vyvaroval "slepych cest".
ZBYNĚK | 23.7. 2015
Pan Šibřina je schopný velice rychle a obratem komunikovat. Zajistí a vysvětlí co je potřeba. Má dobré kontakty v bance - v mém případě ČS.
LUKÁŠ | 27.6. 2015
Vybral jsem jediného poradce z cca 30, kteří mi nabídli řešení a musím říct, že jsem si nemohl vybrat lépe. Vše, co bylo potřeba, p. Šibřina obratem...
Hypotéky vyřizuji již 19 let.
Již od roku 1999 se specializuji na úvěry na bydlení. Díky velkému objemu úvěrů a vztahů vybudovaných v bankách, dokáži svým klientům vyjednat nadstandardní individuální podmínky. Samozřejmostí je kompletní servis při vyřizování i v průběhu úvěru (změna fixace, mimořádné splátky apod.)
Pole působnosti:
Spolupracuji:
Poradce pracuje s Česká spořitelna.
Poradce pracuje s Moneta.
Poradce pracuje s Hypoteční banka.
Poradce pracuje s Komerční banka.
Poradce pracuje s mBank.
Poradce pracuje s Raiffeisenbank.
Poradce pracuje s Sberbank CZ.
Poradce pracuje s UniCredit Bank.
Poradce pracuje s Volksbank.
Poradce pracuje s Wüstenrot hypoteční banka.
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
18.9.17 11:20
Jan
Ochotný, vstřícný, připravil nám řešení, dle aktuálních potřeb.
29.8.17 15:05
Jana
Pan Šibřina neviděl řešení naší situace. Jiný známý poradce nám naštěstí pomohl a zařídil nám novou hypotéku na domeček.
13.7.17 15:27
Radoslav
je výborný.... nic viac sa nedá, korektný, úprimný....tak to má být.
30.1.17 09:04
Eva
Pan Šibřina byl velmi pohotový a velmi trpělivě mi vysvětlil, jakou variantu zvolit, abych dosáhla přesně toho, co potřebuji. Nevím, jestli by to v praxi všechno dopadlo úplně přesně tak, protože vždy je ve hře několik nečekaných proměnných a nakonec asi zvolím úplně jiný model, nicméně nepochybuji o jeho zkušenostech na poli finančního poradenství. A už jen jeho přístup, ochota a sympatické nevtíravé vystupování stojí za velikou pochvalu. E. Hronová
19.10.16 15:26
Sona
Hypoteka byla trochu komplikovanejsi pripad. Pan Sibrina jako jediny si s pripadem umel poradit. Ocenuji jeho pomoc a flexibilitu a zcela urcite jeho sluzby v budoucnosti doporucnim kolegum, ci znamym.
29.8.16 14:34
Denisa
Nevěřili jsme, že se dá na internetu sehnat dobrý finanční poradce. Při výběru hypotéky jsme narazili na pana Šibřinu, který nám během dvou dnů vše potřebné zjistil a o všem nás přesně informoval. Pan Šibřina je člověk na správném místě a udělá maximum, aby byl klient spokojen. Od začátku do konce jsme byli velice spokojeni s přístupem a jeho služby jen doporučujeme.
25.10.15 18:43
Michal
prozatím dobrá spoluprace
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.