S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
11 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti Orego finance, s.r.o..
Spokojenost
Uživatelské hodnocení spokojenosti.
neohodnocený
Přesnost
Uživatelské hodnocení přesnosti.
neohodnocený
Rychlost
Uživatelské hodnocení rychlosti.
neohodnocený
Aktivita
Aktivita poradce.
neohodnocený
* Hodnocení jsou vypočítány jako porovnání s nejúspěšnějším poradcem v dané metrice.
MICHAELA | 07.9.2015
Pan Vališík umí nahlížet na situaci z více úhlů pohledu a navrhl mi řešení, které by mě osobně nenapadlo a nebylo mi nabídnuto jinými poradci....
Hypotéky vyřizuji již 10 let.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
7.9.15
Michaela
Pan Vališík umí nahlížet na situaci z více úhlů pohledu a navrhl mi řešení, které by mě osobně nenapadlo a nebylo mi nabídnuto jinými poradci. Rychlé jednání, vše ochotně vysvětlí a schopný sjednat výborné podmínky. Velká výhoda tohoto poradce, v případě hypotéky, je také to, že zná perfektně situaci z druhé strany (z pohledu realitní společnosti). Připravil mě na všechny kroky jak ze strany banky, tak ze strany realitní kanceláře a doporučil pro mě nejlepší řešení mé složitější koupě bytu na hypotéku (člověk si nebere hypotéku každý den). V podstatě vykonal část práce realitního makléře, se kterým byla složitější komunikace. DOPORUČUJI.
Hypotéka - přesné srovnání nabídek hypoték
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.
RPSN je roční úroková sazba navýšená o další náklady s úvěrem (poplatek za vedení úvěrového účtu, poplatek za vedení běžného účtu, případně platba za životní pojištění). Díky RPSN můžete lépe posoudit výhodnost nabídky.