S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
11 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti Orego finance, s.r.o..
MICHAELA | 7.9. 2015
Pan Vališík umí nahlížet na situaci z více úhlů pohledu a navrhl mi řešení, které by mě osobně nenapadlo a nebylo mi nabídnuto jinými poradci....
Hypotéky vyřizuji již 11 let.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
7.9.15 22:35
Michaela
Pan Vališík umí nahlížet na situaci z více úhlů pohledu a navrhl mi řešení, které by mě osobně nenapadlo a nebylo mi nabídnuto jinými poradci. Rychlé jednání, vše ochotně vysvětlí a schopný sjednat výborné podmínky. Velká výhoda tohoto poradce, v případě hypotéky, je také to, že zná perfektně situaci z druhé strany (z pohledu realitní společnosti). Připravil mě na všechny kroky jak ze strany banky, tak ze strany realitní kanceláře a doporučil pro mě nejlepší řešení mé složitější koupě bytu na hypotéku (člověk si nebere hypotéku každý den). V podstatě vykonal část práce realitního makléře, se kterým byla složitější komunikace. DOPORUČUJI.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.