S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
58 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti Českomoravská stavební spořitelna.
Hypotéky vyřizuji již 24 let.
Zpracovávám hypoteční úvěry od Hypoteční banky a.s. a úvěry-meziúvěry ze stavebního spoření. Pomohu při řešení hypotéky,úvěru na bydlení získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídit za Vás všechny formality. Díky mým osobním kontaktům v bankách a zkušenostem s vyjednáváním podmínek pro klienty v bankách, potřebné znalosti fungování hypotečního trhu a výběrem vhodného produktu mohu výrazným způsobem pomoci k tomu, že dosáhnete na hypotéku,úvěr,meziúvěr v požadovaném objemu a s těmi nejlepšími podmínkami. To vše rychle,profesionálně a bezplatně.Klient je pro mě na prvním místě.
Pole působnosti:
Spolupracuji:
Poradce pracuje s Českomoravská stavební spořitelna.
Poradce pracuje s Hypoteční banka.
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
8.5.16 22:51
Kontaktovala me jeho spolupracovnice s dotazem kdy muze zavolat ,na tuto otazku jsem odpovedela ,ale pani se jiz neozvala.
2.2.16 09:39
Jiří
Pan me nekontaktoval. Nabidky za nej delaji lide pod nim. Pozor na to. Nic dalsiho ale nemohu vytknout. Zatim pro me nejlepsi nabidka. Stale resime nabidku.
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.