S tímto poradcem jsme ukončili spolupráci

Tento poradce již nadále nespolupracujes s našim portálem.
41 klientů již využilo mých služeb.
Poradce pracuje ve společnosti Bonnet, a.s..
ONDŘEJ | 5.1. 2015
Petr Žalud mi při jednání s bankou velmi pomohl od začátku do konce (ačkoliv bohužel z koupě kvůli prodávajícímu nakonec sešlo). Na schůzky chodil...
TOMÁŠ | 21.6. 2014
Pan Žalud mi velmi rychle poslal nabídku, kterou jsem ale nakonec nevyužil.
DAVID | 23.3. 2014
vše O.K., začal jsem ale dříve jednat s jiným poradcem
PAVEL | 19.2. 2014
Zatím vyřešen spotřebitelský úvěr za úžasný úrok. Nemovitost stále hledám. Jednání pana Žaluda bylo rychlé a vše mi vysvětlil a zodpověděl...
Hypotéky vyřizuji již 8 let.
Má práce nespočívá v jedné transakci s klientem, ale je založena na vzájemné důvěře a dlouhodobém servisu. Díky nezávislému výběru přímo na míru klienta je má práce efektivnější, nejen co se financování bydlení týče.
Pole působnosti:
Nejnovější recenze od klientů:
Datum
Jméno
Hodnocení
Rezence
5.1.15 20:41
Ondřej
Petr Žalud mi při jednání s bankou velmi pomohl od začátku do konce (ačkoliv bohužel z koupě kvůli prodávajícímu nakonec sešlo). Na schůzky chodil včas, dobře připraven a vždy ochotně zodpovídal mé dotazy, kterých nebylo málo. Pokud si něčím nebyl jistý, zjišťoval toto u banky. Super:) Doporučil bych mu v každém případě revizi kontaktů v ČS (je možné že už proběhlo). Smlouvu s bankou jsem musel za natvrdlou paní z banky opravovat sám, byly v ní opakovaně faktické chyby, nesplnitelné podmínky a to i přes opakované urgence. Toto mě stálo dost nervů. Samotnou práci Petra Žaluda však hodnotím na výbornou a tímto mu za ni děkuji:)
21.6.14 14:57
Tomáš
Pan Žalud mi velmi rychle poslal nabídku, kterou jsem ale nakonec nevyužil.
5.5.14 13:44
Tomáš
jsme u žádosti, zatím v pořádku
23.3.14 12:35
David
vše O.K., začal jsem ale dříve jednat s jiným poradcem
19.2.14 15:02
Pavel
Zatím vyřešen spotřebitelský úvěr za úžasný úrok. Nemovitost stále hledám. Jednání pana Žaluda bylo rychlé a vše mi vysvětlil a zodpověděl (narozdíl od ostatních nabídek, kde mi někdo ani neodověděl). Nadále hledám nemovitost. S panem Žaludem zůstanu v kontaktu a obrátím se na něj i s financováním hypotéky. Děkuji Zezula
LTV je podíl půjčované částky vzhledem k hodnotě nemovitosti. Obvykle je možné dosáhnout nižší úrokové sazby s nižším LTV.
Hypotéku je možné doplnit o Životní pojištění. V případě umrtí, je hypotéka doplacena pojistkou a Vaši případní dědici získají již nezatíženou nemovitost.

Hypotéka s životním pojištěním je zpravidla levnější (banky nabízí nižší úrokovou sazbu), nicméně celkové náklady, tedy splátka hypotéky a platba za životní pojištění, jsou obvykle vyšší.
Poptávka hypotéky s životním pojištěním.
Poptávka hypotéky bez životního pojištění.